Inici › Comitè Executiu

Comitè Executiu

  • Està integrat per un màxim de 45 membres. En són membres nats el President/a, el President/a del Fòrum Comarcal, el President/a del Fòrum dels Joves Electes, els Presidents/es de les administracions locals supracomarcals, l'Alcalde/essa de la ciutat de Barcelona i el/la Síndic/a de l'Aran.
  • Els Presidents/es de les administracions locals supracomarcals, l'Alcalde/essa de la ciutat de Barcelona i el/la Síndic/a de l'Aran tindran la consideració de Vicepresidents institucionals
  • Els restants membres seran elegits per l'Assemblea d'entre els seus membres.
President
Miquel Buch
Secretari General
Marc Pifarré
Vicepresidenta institucional
Ada Colau
(Barcelona)
Vicepresidenta institucional
Mercè Conesa
(Diputació de Barcelona)
Vicepresident institucional
Pere Vila
(Diputació de Girona)
Vicepresident institucional
Joan Reñé
(Diputació de Lleida)
Vicepresident institucional
Josep Poblet
(Diputació de Tarragona)
Vicepresident institucional
Carlos Barrera
(Síndic d'Aran)
Vicepresident
Albert Batet
(Valls)
Vicepresident
Josep Perpinyà
(Sant Just Desvern)
Vicepresidenta
Neus Lloveras
(Vilanova i la Geltrú)
Vicepresidenta
Rosa Maria Perelló
(Tàrrega)
Vicepresidenta
Estefania Rufach
(Os de Balaguer)
Vicepresident
David Saldoni
(Sallent)
Vicepresident
Fermí Santamaria
(Llagostera)
Vicepresident
‘Josep Caparrós
(Sant Carles de la Ràpita)
Vocal
Carles Banús
(Tavèrnoles)
Vocal
Albert Batalla
(La Seu d’Urgell)
Vocal
Ferran Bel
(Tortosa)
Vocal
Xavier Boquete
(Masquefa)
Vocal
Montserrat Candini
(Calella)
Vocal
Montserrat Carreras
(Cunit)
Vocal
Marc Castells
(Igualada)
Vocal
David Font
(Gironella)
 
Vocal
Francesc Colomé
(Les Franqueses)
Vocal
Meritxell Budó
(La Garriga)
Fons Català de Cooperació
Vocal
Josep Ma Corominas
(Olot)
Vocal
Xavier Fonollosa
(Martorell)
Localret
Vocal
Francesc X. Paz
(Molins de Rei)
Vocal
Daniel Cornellà Detell
(Celrà)
Vocal
Francesc Deulofeu
(Sant Celoni)
Vocal
Anna Erra
(Vic)
Vocal
Marta Felip
(Figueres)
Vocal
Lluís Guinó
(Besalú)
Vocal
Camí Mendoza
(Cambrils)
Vocal
Pol Pagès
(Sant Quintí de Mediona)
Vocal
Josep Antoni Ramon
(Serinyà)
Vocal
Isidre Sierra
(Sant Climent de Llobregat)
Vocal
Lídia Guerrero
(L’Albiol)
Vocal
Antonio Álvarez
(Corbera d’Ebre)
Vocal
Ferran Estruch
(Cardona)-Fòrum Joves Electes
Vocal
Jordi Xargay
(Palol de Revardit)-Fòrum Comarcal
Vocal
Pamela Isús
(Sant Pere de Vilamajor)
Vocal
Juan Maria Parralejo
(Ripollet)