IniciÀmbits sectorials › Representació institucional

Representació institucional

Àmbit Sectorial Esports
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS SUPLENTS
Comissió Directiva del Consell Català de l'Esport   Camí  Mendoza Rosa M. Plassa
Àmbit Sectorial Funció Pública
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS SUPLENTS
Comissió paritària general de seguiment de l'acord comú de condicions dels empleats públics dels ens locals de Catalunya de menys de 20.000 habitants   Albert Guilera i Planas Àlex Tarroja i Piera Francesc Colomé i Tenas      
Grup tècnic del procés de concertació social RECFP   Rafael de Yzaguirre          
               
Àmbit Sectorial Medi Ambient
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS   SUPLENTS
Comitè de Seguiment del Programa de Desenvolupament Rural (PDR - FEADER)   Roger Genescà i Campí            
Grup de treball Comitè de Seguiment del Programa de Desenvolupament Rural (PDR - FEADER)   Roger Genescà i Campí            
Comissió de Coordinació Cartogràfica de Catalunya   Pol Pagès Francesc Busom Josep Antoni Iglesias        
Comissió de Desembassament Foix   Xavier Ramos Xavier Lluch          
Comissió de Desembassament la Muga   Alfons Vila Àlex Hernández          
Comissió de Desembassament Riudecanyes   Josep Mª Cruset Joan Josep García          
Comissió de Desembassament Ter i Llobregat   Antoni Subirà Josep Casasayas          
Comissió de Seguiment de la Qualitat de les Platges   Antoni Subirà            
Comissió Permanent del Consell de Protecció de la Natura   Joaquim Sangrà            
Comissió Territorial d’Urbanisme de l’Alt Pirineu   Jesús Fierro Joan Ubach Antoni Flores   Josep Castells  Anna Panisello Ramon Moliner
Comissió Territorial d'Urbanisme de Barcelona   Marc Candela Xavier Fonollosa Pere Pons  Judith Gifreu Francesc Olivella Neus Marrodan Francesc Colomés
Comissió Territorial d'Urbanisme de Catalunya   Joaquim Calatayud Josep Salom Meritxell Roigé César Ruiz-Canela Jesús Fierro Enric Mir Àlex Moga
  Joan Ubach Vicenç Personat Carles Gibert Joan Figueres Pere Pons  Lluís Puig  Carles Luz
            Àngel Xifré David Font
Comissió Territorial d'Urbanisme de Girona   Robert Vilà Lluís Freixes Josep Alcalà Gerard Carreras Xavier Cima Josep Maria Cervera Marta Felip
Comissió Territorial d'Urbanisme de la Catalunya Central   Jordi Pont David Font Lluís Verdaguer Carolina Castillo Albert Clusella Antoni Pérez Josep Salom
Comissió Territorial d'Urbanisme de la Val d'Aran   Àlex Moga Jordi Artigas     Joan Pau Perdices    
Comissió Territorial d'Urbanisme de Lleida   Joan Talarn David Masot Enric Mir Josep Petit Jaume Montfort Eloi Bergós Jaume Setó
Comissió Territorial d'Urbanisme de Terres de l'Ebre   Meritxell Roigé Joan Piñol  Josep Raventós Lluís Soler Carles Luz Marina Rojals Adam Tomàs
Comissió Territorial d'Urbanisme del Camp de Tarragona   David Rovira Sergi Ciurana  Marc Arza Jaume Borrat Xavier Rius Anna Aragonès  Joan Plana
Comitè d'Experts per a la reforma de les polítiques d'ordenació territorial i d'urbanisme a Catalunya Confirmar Pere Pons            
Comitè Estratègic del Pacte per la Renovació Urbana   Joaquim Sangrà            
Comitè Estratègic Programa ECOWASTE4FOOD   Montserrat Carreras            
Comitè Executiu de Ports de la Generalitat   Josep Maria Cervera       Lluís Puig     
Consell Assessor de l'Institut per al Desenvolupament de les Comarques de l'Ebre   Xavier Vela Joan Pere Gómez     Josep Roncero Jesús Benaiges  
Consell d'Administració de l'ACA   Josep Triadó       Francesc Canalias    
Consell d'Administració del Servei Meteorològic de Catalunya Pendent Fermí Santamaria            
Consell de Direcció de l'Agència de Residus de Catalunya   Montserrat Carreras            
Consell de la Mobilitat   Josep Alcalà Quiñones Antoni Subirà Joaquim Ferriol    Moisès Torres Neus Marrodan Olga Sánchez
Consell de la Xarxa d'Abastament Ter-Llobregat   Josep Triadó Josep Casasayas     Xavier Fonollosa Antoni Subirà  
Consell Econòmic i Social de les Terres de l'Ebre   Joaquim Ferràs Gil Martí          
Consell General de Muntanya   Miquel Sala Muntada            
Consell per a la prevenció i la gestió de residus a Catalunya   Francesc Canalias            
Comitè d’Acreditació d’entitats de Prevenció de la Contaminació Acústica (EPCA)   Jordi Tordera       Joan Trapé    
Consell per a l'Ús Sostenible de l'Aigua (CUSA)   Francesc Canalias Josep Triadó     Marc Prat Arrey Albert Guilera Planas  
Consell Rector de l'Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya   Xavier Forcadell            
Consell Rector de l'Observatori del Paisatge   Pol Pagès            
Grup de Treball del Pla Territorial Parcial del Penedès   Eva Maria Serramià Xavier Boquete  Joan Giribert  Pere Pons      
GT marxes i curses per la muntanya i altres activitats recreatives en espais forestals   Elies Ramil            
Ple del Consell de Protecció de la Natura   Joaquim Sangrà            
Taula de qualitat de l’aire a la conurbació de Barcelona   Laura Soto             
Comissió d'Avaluació i Seguiment aplicació Llei 20/2009 de prevenció i control ambiental de les activitats Confirmar Jordi Tordera Àlex TArroja          
Comissió de prevenció de la contaminació lluminosa Confirmar Joaquim Sangrà            
Comissió de seguiment del conveni ARSPCC per la recollida del paper i cartró   Francesc Canalias            
Comissió de seguiment del conveni de residus de piles i acumuladors   Jordi Baucells       Laia Sala    
Comissió de seguiment del conveni entre l'ARC-SIG de RAEE   Joan Prat            
Comissió de Comunicació i Seguiment Conveni ECOEMBES i ECOVIDRIO   Joaquim Sangrà Francesc Canalias          
Taula de qualitat de l’aire a la conurbació de Barcelona   Laura Soto             
Taula de Treball del PDU de les instal·lacions ramaderes   Vacant            
Consell per a la prevenció i la gestió de residus a Catalunya    Francesc Canalias            
Junta de govern dels fons de gestió de residus   Francesc Canalias       Joan Prat    
Mesa estratègica de senyalització viària de Catalunya   Fermí Santamaria            
Ple del Consell del Taxi   Vacant            
Comissió de Seguiment del PSARU   Francesc Canalias            
Consell Assessor del Pla Territorial Metropolità   Pere Pons            
Consell Territorial de la Mobilitat de l'ATM de l'Àrea de Girona   Joan Figueras i Pomés            
Àmbit Sectorial promoció econòmica
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS SUPLENTS
Comissió Assessora de l'ACTIC -acreditació de competències en tecnologies de la informació i la comunicació-   Esther Vilà      
Comissió coordinadora sobre les inspeccions de béns i serveis de consum   Ismael Álvarez      
Comissió del Fons per al foment del Turisme   Montserrat Candini     Miquel Forns
Comissió mixta de seguiment de l'Ordre TIC/341/2003   Antoni Freixenet      
Comissió Mixta Departament Empresa i Ocupació i Entitats Municipalistes   Marc Castells Neus Lloveras Monserrat Candini  
Comissió Tècnica de l'Observatori de la Qualitat del Subministrament Elèctric   Víctor Torrents      
Consell Assessor de Comerç   Àngels Chacón      
Consell Assessor de l’Institut Català de l’Energia   Marc Pifarré     Albert Guilera
Consell de Direcció de l'Agència Catalana de Consum   Ismael Álvarez      
Grup de treball Bo Social   Ismael Álvarez      
Premis Iniciativa Comercial i als Establiments Comercials Centenaris   Marc Castells     Marc Barbens
Taula del Pacte Nacional per a la Indústria   Marc Pifarré      
Consell de Participació Memorial Democràtic   Marc Barbens      
Consell Català de l'Alimentació   Marc Barbens      
Comitè de Programa Congrés Govern Digital Local   Marc Pifarré     Marc Barbens
Comitè de Seguiment del Programa de Desenvolupament Rural (PDR - FEADER)   Roger Genescà     Marc Castells
Benestar Social
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS SUPLENTS
Comissió de seguiment de la Renda Garantida de Ciutadania 02/02/2018 Sònia Oriola           
Comissió de Seguiment del Consell de Direcció del SOC   Isidre Sierra David Font Àngels Chacón      
Comissió de seguiment del conveni DGAIA - ACM - FMC   David Saldoni          
Comissió de seguiment del Pacte Nacional per a la Immigració   Estefania Rufach     Joaquim Sangrà    
Comissió de seguiment del Pacte per a la Infància a Catalunya 13/11/2013 Sergi Miquel i Valentí          
Comissió d'Immigració del SOC   Àngels Chacón          
Comissió Executiva del Consell Assessor del Poble Gitano   Ana Algueró          
Comissió Funcional del Consell General de Serveis Socials   David Saldoni Anna Vives Susanna Pellicer      
Comissió Interinstitucional de Polítiques de Joventut   Ferran Estruch          
Comissió Interinstitucional d'Igualtat de Gènere   Sandra Suárez     Sònia Oriola     
Comissió Mixta entre l'Institut Català de les Dones i les Entitats Municipalistes   Estefania Rufach Laia Sala Sandra Suárez      
Comissió Mixta Paritària Generalitat-Ens Locals en matèria immigració, apatrìdia, protecció internacional, retorn   Estefania Rufach Sònia Oriola        
Comissió Nacional per a una intervenció coordinada contra la violència masclista   Estefania Rufach          
Comissió Permanent de la Taula de Ciutadania i Immigració   Estefania Rufach     Joaquim Sangrà    
Comissió Permanent del Consell General de Serveis Socials    David Saldoni          
Comissió seguiment conveni Compartint Taula   Amanda Padullés          
Comissió Tècnica Assessora de la XCSIJ   Xavier Catarineu          
Comissió tècnica de la Comissió de seguiment del conveni ACM-FMC-DGAIA   Montse Rossinés Cari Castillo Sònia Oriola       
Comissió tècnica de la Llei 14/2010   Àngles Granados     Isabel Vallès    
Comissió Tècnica del Programa d'Impuls del CNIAC   Sònia Oriola           
Comitè de Seguiment de la Renda Mínima d'Inserció (RMI)   Montse Vilà Antoni Garcia Raül Grangé      
Comitè de seguiment de Pobresa i Inclusió Social 20/09/2012 David Saldoni Ester Sarquella Montse Rossinés Sònia Oriola     
Comitè de Seguiment del Programa Operatiu 2007ES052PO007 de Catalunya   Àngels Chacón          
Comitè d'Ètica dels Serveis Socials de Catalunya   Vanesa Català  Sònia Oriola        
Comitè Operatiu d'Ajut als Refugiats de Catalunya i grups de treball   Joaquim Sangrà Esther Asensi Sònia Oriola       
Comitè per a l'Acollida de les Persones Refugiades 28/02/2017 David Saldoni     Sònia Oriola     
Consell de Direcció del SOC    Isidre Sierra David Font Estanis Vayreda Lluís Amat Josep Mª Canudes Ismael Álvarez
Consell de la Discapacitat de Catalunya (CODISCAT) 25/11/2014 Marta Canas     David Saldoni    
Consell de la Gent Gran de Catalunya   Magalí Miracle     Carmen Giró    
Consell de l'Associacionisme i el Voluntariat de Catalunya   Meritxell Lluís          
Consell Nacional dels Infants i els Adolescents de Catalunya   Sònia Oriola           
Consell per a la promoció d'accessibilitat i supressió de barreres arquitectòniques   Josep Mª Llop     David Saldoni    
Consell Rector del Pla Nacional de Joventut de Catalunya   Ferran Estruch     Laia Sala    
Contracte Programa Ens Locals   Montse Rossinés Sònia Oriola        
Definició del fenomen i dels indicadors pobresa energètica 26/01/2017            
Estratègia Integral per a l'Abordatge del Sensellarisme 26/06/2017 David Saldoni          
Grup de treball Captació de recursos de la Taula gestió excedents alimentaris   Montserrat Vilella Xavier Farrés   Teia Fábrega Alfons Molons  
Grup de treball de transport adaptat 17/02/2012 Cari Castillo Sònia Oriola Montse Rossinés      
Grup de treball del Comitè de Seguiment de l'RMI 01/03/2012 Montse Vilà Susanna Pellicer        
Grup de treball Distribució d'aliments de la Taula gestió excedents alimentaris   Sònia Oriola           
Grup de treball elaboració decret regulador equips EAIA i EVAMI   Sònia Oriola           
Grup de treball elaboració del Model de Serveis Socials Bàsics   Montse Rossinés Sònia Oriola        
Grup de Treball Estratègia de Prevenció i Abordatge Integral de la pobresa energètica 17/01/2017            
Grup de treball Fons de l'UE de la Taula gestió excedents alimentaris   Carles Sucarrats Alfons Molons   Cari Castillo Sònia Oriola   
Grup de treball Implementació del Model de Serveis Socials Bàsics   Montse Rossinés Sònia Oriola        
Grup de treball Món Local Immigració              
Grup tècnic del procés de concertació social RECFP 20/01/2017 Rafael de Yzaguirre          
Model SIS   Montse Rossinés Sònia Oriola        
Observatori Català de la Família   Sònia Oriola           
Pla Integral del Poble Gitano   Ana Algueró          
Pla treball fenomen TEH (tracta d'éssers humans) 13/07/2010 Montse Gatell          
Ple de la Taula Nacional de la Infància de Catalunya 22/01/2014 Cari Castillo Teia Fábrega Sònia Oriola       
Ple del Consell Assessor del Poble Gitano a Catalunya   Ana Algueró          
Ple del Consell General de Serveis Socials   David Saldoni Carme Riera Anna Vives Montse Vilà Ana Algueró Susanna Pellicer
Plenari del Consell Nacional de Dones de Catalunya   Estefania Rufach     Sandra Suárez    
Recerca de bones pràctiques i actuacions proosables. Pobresa energètica 26/01/2017            
Redacció protocol ús espais esportius públics en Centres Oberts   Sònia Oriola           
Taula d’atenció integral dels menors estrangers sense referents familiar 23/11/2017 Sònia Oriola  Estefania Rufach        
Grup de treball de l'estratègia de prevenció i abordatge integral de la pobresa energètica    David Saldoni Sònia Oriola        
Taula de Coordinació Local 21/12/2011 David Saldoni          
Taula per a la gestió d'excedents alimentaris 10/07/2012 David Saldoni          
Comissió d'Habitatge i Assitència per a situacions d'emergència social. Pirineu   Dolors Farràs     Rosa Fumàs    
Comissió d'Habitatge i Assitència per a situacions d'emergència social. Girona   Carme Sans     Teia Fàbrgea    
Comissió d'Habitatge i Assitència per a situacions d'emergència social. Barcelona   Laura Fusté     Joaquim Sangrà    
Comissió d'Habitatge i Assitència per a situacions d'emergència social. Terres de l'Ebre   Assumpta Reixach     Mila Garriga    
Comissió d'Habitatge i Assitència per a situacions d'emergència social. Lleida   Eva Millan     Sònia Oriola    
Taula d'Emergència en l'àmbit de l'habitatge i la pobresa energètica   David Saldoni     Sònia Oriola    
Grup de Vulnerabilitat 012   Sònia Oriola           
Comissió Seguiment acords Resolució 17/XI   David Saldoni          
II Congrés de Pobresa Energètica a Catalunya   Sònia Oriola           
Comissió de Seguiment Fons d'habitatges de lloguer destinats a polítiques socials   Míriam Paredes i Espinar          
Comissió Igualtat i Nova ciutadania
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS
Comissió Mixta entre l'Institut Català de les Dones i les Entitats Municipalistes   Estefania Rufach Laia Sala  
Comissió de seguiment del Protocol de Tràfic d'Éssers Humans   Estefania Rufach    
Observatori Igualtat de Gènere (OIG)   Sandra Suárez Estefania Rufach Sònia Oriola 
Manifest i Campanya Institucional 25 Novembre   Sònia Oriola     
GRUP DE TREBALL DE SEGUIMENT TÈCNIC DE LA CNVM   Sònia Oriola     
Cultura
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS SUPLENTS
Comissió de Toponímia de Catalunya   Jaume Ciurana     Xavier Forcadell
Comissió Institucional del Sistema d'Equipaments Escènics i Musicals   Joaquim Sangrà Lluís Guinó    
Comissió per a la Vertebració Territorial del Pla Integral de les Arts Visuals   Narcís Casassa      
Comissió Territorial de Patrimoni Cultural de Barcelona   Joaquim Sangrà     Rafel Yzaguirre
Comissió Territorial de Patrimoni Cultural de Girona   Ricard Sargatal      
Comissió Territorial del Patrimoni Cultural de la Catalunya Central   Lluís Oriols      
Comissió Territorial del Patrimoni Cultural de les Terres de l'Ebre   Joaquim del Pino      
Comissió Territorial del Patrimoni Cultural de Lleida   Jordi Carner       
Comissió Territorial del Patrimoni Cultural de Tarragona   Judith Fàbregas      
Comissió Arts escèniques i musicals per a tots els públics   Xavier Arnijas      
Comissió Nacional d'Accés, Avaluació i Tria Documental   Francesc Giménez      
Consell d'Administració de l'Agència Catalana del Patrimoni Cultural   Josep Berga      
Comissió Executiva de la Junta de Museus de Catalunya   Jaume Bernades      
Consell de Biblioteques    Sandra Suárez      
Consell General de l'Institut Català de les Empreses Culturals   Xavier Arnijas      
Consell Nacional d'Arxius   Joan Güell      
Consell Nacional d'Arqueologia i Paleontologia   Maria Ocaña      
Consell Social de la Cultura   Joan Calmet      
Ple de la Junta de Museus de Catalunya Confirmar Emili  Bayón Esteve Franch Àngels Ponsa  
Consell d'Administració del Consorci per a la Normalització Lingüística En suspens Sandra Suárez      
Consell Social de la Llengua Catalana   Joan Calmet      
Taula del Pla Integral de les Arts Visuals   Narcís Casassa      
Ensenyament
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS SUPLENTS
Comissió de Programació, Construcció i Equipaments   Francesc Tella Manel Vila        
Comissió de seguiment del III Pla General de Formació Professional a Catalunya   Francesc Tella          
Comissió Directora de l'Institut Català de Qualificacions Professionals   Francesc Tella          
Comissió d'Ordenació del Sistema Educatiu   Francesc Tella Calamanda Vila Manel Vila      
Comissió Mixta Departament d'Ensenyament-Entitats Municipalistes   Anna Erra Antoni Balasch Núria Parella Esther Salat Calamanda Vila Francesc Tella
Comissió Permanent del Consell Català de Formació Professional   Francesc Tella          
Comissió Permanent del Consell Escolar de Catalunya   Anna Erra          
Comissió Plenària del Consell Escolar de Catalunya   Calamanda Vila Francesc Tella Anna Erra      
Consell Escolar de Catalunya   Calamanda Vila Anna Erra Francesc Tella      
Consell Escolar de les Terres de l'Ebre   José A. José Nos          
Consell Escolar Territorial al Vallès Occidental   Esther Salat Josefina Olivé        
Consell Escolar Territorial de Barcelona Comarques 18/01/2010 Joan Manel Montfort          
Consell Escolar Territorial de Girona   Carles Campmajó          
Consell Escolar Territorial de la Catalunya Central   Roc Carulla Carme Rosell Anna Erra      
Consell Escolar Territorial de Tarragona   Roser Fortuny Lídia Bargas Marta Tutusaus      
Consell Escolar Territorial del Baix Llobregat-Anoia   Mercè Morera          
Consell Escolar Territorial del Maresme-Vallès Oriental   Maria Taulats Àngels Cayró Francesc Tella      
Grup de treball - Valoració criteris concessió beques menjador curs 2018-19   Montse Rossinés Sònia Oriola         
Grup de treball- Decret de menjador escolar 24/03/2017 Esther Salat Sònia Oriola         
Grup de treball dels ensenyaments de música i dansa de les Corporacions locals   Encarnació Jover Lluís Vila d'Abadal Esther Salat      
Patronat de la Fundació Privada per a l'Escola de Música de Catalunya   Eduard Robert          
Ple del Consell Català de Formació Professional   Francesc Tella          
Reglament Ajuts Menjador Escolars   Montse Rossinés          
Subcomissió Ara és demà - Grup "El centre educatiu"   Francesc Tella          
Pacte contra la segregació Escolar a Catalunya   Anna Erra          
Interior i Seguretat
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS SUPLENTS
Comissió de Policia de Catalunya   Fermí Santamaria i Molero Josep Casasayas i Puig    
Comissió de seguiment de la Xarxa Rescat a Catalunya   Josep Lluís Pouy i Casaurrán      
Comissió Permanent de Protecció Civil de Catalunya   Josep Lluís Pouy i Casaurrán Rafael de Yzaguirre i Pabolleta    
Consell de Coordinació de la Seguretat Privada   Fermí Santamaria i Molero      
Consell de Direcció de l'Institut de Seguretat Pública de Catalunya   Fermí Santamaria i Molero Rafael de Yzaguirre i Pabolleta    
Consell de Seguretat de Catalunya   Lluís López i García Fermí Santamaria    
Consell Pedagògic i Científic de l'Institut de Seguretat Pública de Catalunya   Josep Ramon Fuentes i Gasó Rafel de Yzaguirre    
Consell Rector de la Xarxa Rescat   Fermí Santamaria i Molero      
Consell Rector del centre d'Atenció i gestió de trucades 112 Catalunya   Rafel de Yzaguirre      
Grup de treball sobre armament   Jordi Altarriba      
Grup de treball sobre distincions, condecoracions públiques i felicitacions   Josep M: Escarré i García      
Grup de treball sobre eines de treball comunes i estandardització de documents   David Otal de Sanromà      
Grup de treball sobre el model policial de proximitat   Joaquim Martín i Sanjuan      
Observatori de la Seguretat Viària   Rafel de Yzaguirre      
Pla INUNCAT   Josep Lluís Pouy i Casaurrán      
Pla VENCAT   Carles Soler i Ripol      
Grup de treball d'Articles Pirotècnics de la Comissió Mixta de Cultura i Interior   Rafael de Yzaguirre      
Comissió de control de dispositius de videovigilància   Rafael de Yzaguirre     Albert Guilera
Comissió de seguiment "top manta"   Rafael de Yzaguirre      
Comissió Plenària de Protecció Civil de Catalunya   Rafael de Yzaguirre      
Comitè d'ética de la Policia de Catalunya   Lluis López      
onsell Assessor de la Comissió d'Espectacles Públics i Activitats Recreatives   Rafael de Yzaguirre Pere Granados i Carrillo Romà Codina i Maseras Albert Guilera
Protecció Civil. TRANSCAT   Ramon Llastarry i Canadell      
Protecció Civil. Grup 05 InfoCat   Josep Esteve i Brujats Jordi Tordera i Vigas    
Protecció Civil. SismiCat   Ramon Llastarry i Canadell      
Servei Català de Trànsit GT 12   Lourdes Rota i Benito Francisco Calvo i Barea    
Servei Català de Trànsit GT 32   Josep Rafús i Isern     Lourdes Rota i Benito
Servei Català de Trànsit GT 36   Josep Rafús i Isern     Lourdes Rota i Benito
Consell Assessor del CIRE   Rafel Yzaguirre     Xavier Forcadell
Consell d'Administració del Centre d'Iniciatives per a la Reinserció CIRE   Rafel Yzaguirre      
Grup de treball sobre estadístiques en mediació   Dolors Marín Miquel Izquierdo    
Comitè Assessor del Centre de Mediació de Dret Privat de Catalunya   Albert Guilera      
Grups de Treball sobre persones    Rafael de Yzaguirre      
Consell Català d'Associacions   Rafael de Yzaguirre      
Salut
    REPRESENTANTS
NOM COMISSIÓ CREACIÓ TITULARS SUPLENTS
Atenció Primària Sense Fum 24/02/2017 Sònia Oriola        
Comissió assessora maternoinfantil i salut sexual i reproductiva   Maria Assumpta Rosell         
Comissió de protecció de la salut a l’àmbit local   Carolina Molist        
Comissió de Seguiment del Conveni Marc ASPCAT-ACM-FMC de 2/07/2013   Manel Ferré        
Comissió Directora de Seguretat Alimentària   Laura Martínez     Catalina Chamorro  
Comissió Interdepartamental de la SIDA a Catalunya   Laura Martínez Joan Daví   Catalina Chamorro  
Comissió Interdepartamental sobre Drogues 30/11/2009 Joan Daví        
Comissió Interinstitucional per la prevenció i control del mosquit tigre a Catalunya 03/06/2010 Sandra Zaragoza        
Comissió Mixta Departament de Salut-Entitats Municipalistes   Josep Mª Corominas Mercè Morera Manel Ferré Joan Alfons Albó  
Comissió tècnica interadministrativa sobre criteris registrals d’establiments minoristes alimentaris 20/02/2012 Carolina Molist        
Comissió Tècnica Policia Sanitària Mortuòria de Catalunya   Xavier Mèlich        
Consell Assessor de l'ENAPISC 03/07/2017 Francesc Deulofeu     Sònia Oriola   
Consell Assessor sobre l'Activitat Física i Promoció de la Salut   Mercè Rosich        
Consell Consultiu de Salut Pública   Carme Besa Alba Lloys Pau Batlle Laura Martínez  
Consell d'Administració de l'Institut Català de la Salut   Lluïsa Privat        
Consell d'Administració de SEM, SA   Josep Mª Arimany        
Consell de Direcció del Servei Català de la Salut   Francesc Deulofeu Josep Mª Corominas   Maria Assumpta Rosell Núria Colomé
Consell de Direcció Regió Sanitària Camp de Tarragona   David Godall Francesc X. Escoda      
Consell de Direcció Regió Sanitària Catalunya Central   David Font     Anna Maria Serra Fermí Capdevila 
Consell de Direcció Regió Sanitària de Barcelona   Núria Colomé     Elisabeth Casanoves  
Consell de Direcció Regió Sanitària de l'Alt Pirineu i Aran   Joan Ubach Miquel Sala   Lluïsa Estevez Àlex Moga
Consell de Direcció Regió Sanitària Girona   Lluís Freixes Eva Palau   Jordi Gironès Martí Vallès
Consell de Direcció Regió Sanitària Lleida   Joan Trull Concepció Cañadell   Josep Mª Roigé  
Consell de Direcció Regió Sanitària Terres de l'Ebre   Sandra Zaragoza Ivan Romeu   Joan Nin Pere Panisello
Consell de Participació de l'Agència de Salut Pública de Catalunya   Manel Ferré Xavier Farrés Cristina Iniesta Josep Oliva  
Consell de Participació del PIAISS   Núria Colomé        
Consell de Participació Regió Sanitària Alt Pirineu i Aran   Lluïsa Estevez Àlex Moga      
Consell de Participació Regió Sanitària Barcelona   Mercè Homs Pere Àngel Montserrat   Gina Pol Laura Martínez
Consell de Participació Regió Sanitària Camp de Tarragona   Mercè Ruiz David Rovira      
Consell de Participació Regió Sanitària Catalunya Central   Carme Riera Fermí Capdevila      
Consell de Participació Regió Sanitària Girona   Jordi Gironès Martí Vallès      
Consell de Participació Regió Sanitària Lleida   Joan Eroles Joep Mª Roigé      
Consell de Participació Regió Sanitària Terres de l'Ebre   Joan Nin Albert Gómez   Josep Lluís Cuadrado Pere Panisello
Consell de Salut de Catalunya   Marta Roqué  Francisco Infante Maria José Ivernón Maria Assumpta Rosell David Rovira
Consell General de Participació de l'Institut Català de la Salut   Mercè Morera        
Consell Territorial de Salut. Girona 01/03/2017 Eva Ferrés        
Grup de discussió sobre formació de manipuladors d'aliments 10/05/2017 Carolina Molist        
Grup de treball de coordinació interadministrativa de l'ACSA   Carolina Molist        
Grup de treball PINSAP   Núria Colomé Sònia Oriola       
Grup de treball Pla d’Acció enfront del VIH i ITS 2014-2017   Joan Daví        
Grup de treball pla de seguretat alimentària de Catalunya i memòria anual d'activitats   Oliva Iañez        
Grup de treball POCS   Magdalena Bertran         
Pla Estratègic de  la Regió Sanitària Girona 30/05/2017 Miquel Vives Sílvia Oliveras Susana Fornés Josep Mª Coromines Montserrat Candini
Setmana sense Fum 2018 24/01/2018 Sònia Oriola